Spam

Chyba każdy normalny człowiek wie co to jest spam :D Po to właśnie powstała ta zakładka. Reklamy blogów, ocenialni, spisów, itp... Wiecie o co mi chodzi. W komentarzach piszcie krótki opis... Wejdę w każdy link, obiecuję! :D

72 komentarze:

 1. Jest to mój pierwszy blog i byłoby miło jakbyś wpadła :)

  Miłość spotyka każdego z nas, jednego szybciej, drugiego wolniej, jest czymś niepojętym-dla każdego jest czymś innym. Ulica Long Acre-ulica jak ulica, prawie niczym nie różniąca się od innych. Jednak w jednym z domów mieszka dwudziestoczteroletnia dziewczyna. Inna od wszystkich, nie ma tego czego chce. Musi ciężko pracować, aby coś osiągnąć. Pomagają jej rodzice, którzy dla dobra córki wyjechali za granicę do pracy, aby pomóc swojemu jedynemu dziecku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jakie przygody spotkają Alex to serdecznie zapraszam!

  http://melodie-serc.blogspot.com/
  Pozdrawiam Amy ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Blog o wszystkim i niczym, prowadzony wspólnie z kolegą :)

  http://blognaluzie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na kolejny rozdział:http://melodie-serc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. [SPAM]
  Ave!
  Lubisz odpowiadać na pytania dotyczące bloga i nie tylko?
  Nie boisz się dociekliwości innych?
  Chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami?
  Zapraszamy:http://wywiady-z-autorami-blogow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Informacja o nowym rozdziale została dodana w aktualizacji 034. Zapraszam.
  http://wamp-mania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Hayley Blake jest dziewiętnastoletnią dziewczyną, o kasztanowych włosach, piwnych oczach i szczupłej, zgrabnej sylwetce. Jej pojawienie się w miasteczku niesie za sobą mnóstwo problemów i komplikacji. Dziewczyna od dzieciństwa miewa te same koszmary. Jej życie zawsze wiązało się z nadnaturalnymi istotami. Pewnego dnia zostaje zaatakowana przez obcego dla niej - Damon'a Salvatore. Wampir podejrzewa ją, o praktykowanie czarnej magii, jednak nie na tym się kończy. Kiedy Hayley spotyka Elenę i myli ją z Katherine, wszyscy mają zamiar wyciągnąć z niej, jak najwięcej informacji przez co sami ucierpią. Co dalej? Czy na tym się skończy? Co Hayley miała wspólnego z Katheriną Petrovą? Czy wszyscy wyjdą z tego żywi? Czy dowiedzą się prawdy?
  Na blogu jest już rozdział VI pt.''Tajemnice ciemności'' - zapraszam wszystkich chętnych do przeczytania. :)
  [www.forget-forever-the-destiny.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 7. SRE to Strategic Response Espana, czyli Jednostka Szybkiego Reagowania. Nie wszyscy członkowie drużyny pierwszej są zachwyceni nowym negocjatorem. Jest nim Claudia Williams, która niekiedy ma inne zdanie, stawia na ryzyko i broni swojego jak lwica. Jest niezależna, wymagająca i czasami korzysta z kompromisów. Jak się potoczą jej losy w SRE? Czy w końcu będzie szczęśliwa? Czy przełamie swój strach? Czy złamie swoje zasady i zaryzykuje?
  Zapraszam serdecznie,
  http://perfecto-para-respirar-cero-gravedad.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Boga nie ma. Już dawno spisał ten świat na straty, zamykając oczy na apokaliptyczną zawieruchę. W jednej dłoni ścisnął wodze, wstrzymując konie, zabraniając Jeźdźcom reakcji. 21 grudnia 2012 roku nie był Jego planem, nie On zaplanował wybuch na Jukatanie i nie On zamierzał zamieść powstałego bałaganu. Odwrócił się, pozwalając, by ktoś inny się wszystkim zajął.
  Anioły pod wodzą Michaela jako pierwsze pojawiły się na Ziemi, mając w planach ochronę ludzi. Kolejny był Lucyfer z hordą upadłych, a potem… Demony, dusze męczone od wieków w Piekle, uciekły ze swych sal tortur pod postacią czarnego dymu i po kolei opętywały ludzi, przywłaszczając sobie ich ciała. Kolejne były hybrydy, krwiopijcy o ostrych kłach, którzy istnieli niemal od zawsze. Nagle zrobiło się ich więcej, a pod wodzą Jamesa Reeda zaczęły domagać się swych praw. Na końcu były stwory, stojące raczej z boku, bez szans na dopchnięcie się do władzy.
  A gdzie w tym wszystkim ludzie? Od zawsze walczyli. Łowcy Cienia z anielskim wsparciem starali się sprzątnąć powstały bałagan, choć bez niego zdawali się być na przegranej pozycji…
  Nastał rok 2015. Kto wygra walkę o rządy? Czy powróci wizja Apokalipsy? Jak długo jeszcze ludzie zdołają utrzymać resztki wolności?
  Stań po jednej ze stron i walcz o losy świata!

  Zapraszamy na www.Jaded.ugu.pl!

  OdpowiedzUsuń
 9. Informacja o nowym rozdziale pojawiła się w aktualizacji 036. Zapraszam.
  http://wamp-mania.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. [SPAM]
  Chloe była zwykłą dziewczyną. By uwolnić się od matki wyjechała do szkoły do Londynu. Chciała tam zmienić swoje życie, ale nie spodziewała się że zmieni się ono tak bardzo. Alkohol, narkotyki,przestępstwa, zdrada, samobójstwo...
  to wszystko na http://and-suddenly-everything-changed.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Potrzebujesz zwiastunu na bloga, a nie wiesz jak go zrobić?
  Wejdź na http://postrona-niki.blogspot.com/, a na pewno się nie zawiedziesz.

  OdpowiedzUsuń
 12. Podejdź do lustra i powiedz kogo chciałbyś zobaczyć, a kim jesteś. Znajdź różnice i napraw je. Czy tak trudno być sobą? Tak, ponieważ każdy gra swój własny spektakl. Nadejdzie taki dzień, że dwoje obcych dla siebie ludzi będzie musiało wyjaśnić sobie kilka spraw. Czy oprócz niechęci poczują coś jeszcze? Pamiętaj, że każda rodzina ma swój sekret.

  Nie złamię się jak Ty.
  Nie popełnię błędów takich jak Ty.
  Nie będę taka jak Ty.
  Będę Twoim przeciwieństwem, Tato.
  Ali
  Zapraszam,
  http://be-close-to-me.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 13. http://angelalice1.blogspot.com/ Zapraszam na mój blog ;) Dopiero zaczynam :3 Ale będzie miło gdy ujrzę jakieś motywujące komentarze lub poprawki dotyczące tekstu :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Wokół jeszcze do niedawna zwyczajnej Nikoli pojawia się coraz więcej dziwnych i niezwykłych rzeczy... Tylko dlaczego? Z jakiego powodu przedmioty, których dotknie dziewczyna, spalają się, a jej oczy zmieniają kolor?
  Skądś wie, że aby dowiedzieć się, kim jest, musi znaleźć tajemniczego mężczyznę, którego, z niewiadomych przyczyn, narysowała na kartce wyrwanej z zeszytu... Czy jej się uda?
  http://siostra-czarownika.blogspot.com/
  Przepraszam Cię za spam. Wiem, że on umie człowieka zirytować, ale dopiero zaczynam i chciałabym trochę rozpromować swojego bloga. Będę wdzięczna za pozostawienie komentarza z opinią i, jeśli opowiadanie Ci się spodoba, obserwowanie go.

  OdpowiedzUsuń
 15. Sex drugs and rock 'n' roll oraz dramatyczna ucieczka przed ciemnymi stronami życia na krawędzi. Erin, od zawsze żyjąca w cieniu despotycznego męża, pragnąc uwolnić się od niego wpada wprost w objęcia nałogu. Zdesperowana kobieta szuka rozwiązań, które pomogą jej odzyskać utracony spokój. Czy zdoła uratować swoje małżeństwo i przede wszystkim, ocalić własne życie?
  Pozdrawiam i serdecznie zapraszam!
  www.breakthruu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam wszystkich na:
  http://smocza-kompania.blogspot.com

  Smoki to stworzenia powszechnie uznawane za krwiożercze bestie, których ulubioną rozrywką jest palenie wiosek albo porywanie księżniczek. Jednak czy ten powszechny stereotyp jest prawdziwy?
  Slejren Czerwony pragnął jedynie zaimponować pewnej smoczycy, zdobywając dla niej drogocenny księżycowy kryształ. Niestety nie wszystko poszło po jego myśli, przez co popadł w konflikt z miejscowym władcą. Poznajcie świat magii i rycerzy z punktu widzenia smoka oraz jego towarzyszy.

  OdpowiedzUsuń
 17. SPAM
  "Drobna sylwetka resztką sił zaczęła się podnosić. Postać była cała we krwi, siniakach i zadrapaniach. Nagle, ku zdumieniu, Riley spojrzała... dokładnie na kopię samej siebie! Żadna z nich się nie ruszyła, obie mierzyły się przez chwilę wzrokiem. Nagle sobowtór dziewczyny poderwał się i rzucił na Riley.
  Brunetka w ostatniej chwili ujrzała jakiś błysk.
  Poczuła ból rozchodzący się w klatce piersiowej.
  Ostatnie, co udało jej się zapamiętać, to słowa obcej dziewczyny.
  – Wybacz, ale nie pozwolę na to, abym tak cierpiała."

  Zapraszam na:
  http://zaplatana-w-mitologie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 18. Jedni bronią się kłamstwem, inni sarkazmem.
  To opowieść, która długo chodziła mi po głowie. Stanowi dla mnie wyzwanie, które w końcu postanowiłam podjąć. Głównymi bohaterami są Dulce Marshall oraz Ezra Campbell. Nikt nie uwierzył w ich miłość. W końcu sami zainteresowani przestali w nią wierzyć. Jaka jest ich prawdziwa zakazana historia? Sprawdź sam/a. Zapraszam,
  http://niepozorne-zycie.blogspot.com/

  Lubisz adrenalinę, ryzyko, komplikacje? To właśnie historia o tym. Sprawy na pozór proste stają się niezwykle skomplikowanymi. Każdy dostaje tylko jedną szansę na spełnienie swych marzeń, bo w końcu ma jedno życie. Przekonaj się właśnie na własnej skórze. Pamiętaj, że istnieje jeszcze coś takiego jak zemsta...Czy rzeczywistość stanie się snem? A może sen rzeczywistością?
  http://promises-and-crimes.blogspot.com/
  ZAPRASZAM

  OdpowiedzUsuń
 19. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 20. Jest dużo ocenialni, ale jeszcze nie ma takiej, na której Lucyfer zabiera do Piekieł aŁtoreczki, a Autorki najlepszych blogów zostają zesłane na szczęśliwe Pola Elizejskie. A gdzie Ty zostaniesz umieszczony? Zasłużysz na zmartwychwstanie, czy też przez najbliższe tysiąc lat będziesz służyć Lucyferowi? Nie czekaj i przekonaj się - zgłoś się, aby uzyskać ocenę swego bloga!
  http://piekielne-oceny.blogspot.com/
  Jeśli sam chcesz się sprawdzić w ocenianiu blogów, zapraszamy do zakładki ,,rekrutacja'', ponieważ aktualnie prowadzimy nabór.

  OdpowiedzUsuń
 21. Jeśli potrzebujesz zwiastuna na swojego bloga zapraszam Cię na Dolinę Zwiastunów! <3
  dolina-zwiastunow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Zapraszam do mnie na bloga JEST JUŻ NN może ci się spodoba:)
  http://tanczacaaa-bellaijazz.blogspot.com/

  Pozdrawiam gorąco *Niech wena będzie z TOBĄ!

  OdpowiedzUsuń
 23. Chcesz poddać swój blog ocenie i wypromować się? Zapraszam na:
  http://emi-marshall-ocenialnia-feniksa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. SPAM
  "Lunam jest członkinią stada Noctis. Od małego była do czegoś zobowiązana. Dokładniej, była młodą samicą alfa w swoim stadzie i dalsza przyszłość zależała właśnie od niej i drugiego młodego stada – Tenebra.
  Gdy łamie główny zakaz, o mało nie prowadzi to do tragedii. Pewien młodzieniec daruje jej życie, mimo iż poluje właśnie na takich jak ona.
  Pod wpływem matki, zmuszona jest opuścić stado i swoich najbliższych, a wtedy jej życie obraca się o sto osiemdziesiąt stopni.
  Jeśli chcesz poznać historię Lunam, zapraszam do dalszej lektury!"

  Zapraszam:
  http://venator-hostiaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Reklama.

  Alkohol.
  Narkotyki.
  Inne używki.
  Nielegalne interesy.
  Nieodpowiedni ludzie.
  Niebezpieczny świat.
  Dwie całkiem innego osoby.
  Zobacz zwiastun
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=mR5JomD70MQ

  Odwiedź blog
  http://most-we-mgle.blogspot.com/


  Pozdrawiam, Eff.

  OdpowiedzUsuń
 26. Chcesz nadać swojemu blogowi inny, niepowtarzalny wygląd? Zapraszam na http://the-indestructible.blogspot.com/ - złóż zamówienie i ciesz się nowym szablonem!

  OdpowiedzUsuń
 27. Trzech bogów zrodzonych z nicości stworzyło Ziemię. Piękna Marzanna, dobry Bagog oraz mroczny Czarnok. Ziemia była pusta, więc bóstwa postanowiły stworzyć istotę, która mogłaby zamieszkać ich planetę. Tak powstał człowiek z nieśmiertelną duszą i ciałem. Ludzie niestety, nie byli idealni tak jak świat. Wtedy Czarnok postanowił odebrać im nieśmiertelne ciała. Dusze nie mogły zbyt długo funkcjonować w kruchych ciałach, więc wychodziły z nich i błąkały się samotne w przestrzeni. Wtedy Czarnok postanowił, że będzie karał dusze, jakie w swoim życiu wykonały zbyt wiele zła, więc stworzył piekło. Na tą wiadomość, Bogog postanowił, że on będzie nagradzał, tych, co na to zasługują, udał się do miejsca, w którym się sam narodził, jako że było ono idealną krainą. Zadaniem Marzanny był transport dusz.

  http://instytucja-wiecznosci.blogspot.com/ Zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 28. [SPAM]


  - Sophie, otwórz oczy. – usłyszałam czyjś głos.
  Głowa mnie strasznie bolała, a powieki ważyły jakby tony.
  Kiedy je otworzyłam, po chwili je znowu zamknęłam. I tak kilka razy.
  W końcu udało mi się ich nie zamykać i popatrzyłam w piękne oczy Jasona.
  - Gdzie ja jestem? – zapytałam.
  Siedziałam w jakimś samochodzie. Przez okno widziałam plażę, ale nie mogłam skojarzyć co tak blisko niej robiłam.
  - Nie pamiętasz nic? – zapytał mnie.
  Musiałam chwilę pomyśleć. Kiedy odwróciłam głowę, zobaczyłam śpiącą Barbie.
  Przymrużyłam oczy próbując sobie coś przypomnieć, ale w głowie miałam pustkę.

  To i wiele więcej znajdziesz na blogu:
  http://story-by-sophie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 29. A man can be destroyed, but not defeated to powieść o losach wielu osób, lecz główną bohaterką jest Moura Rain. Czym jest życie bez komplikacji? Tak łatwo oceniać innych, ale trudniej im pomóc, a to właśnie robi wraz z zespołem - JSR. Nie mają chwili spokoju. Czy uda im się odnaleźć swoje szczęście?
  Zapraszam,
  http://biggest-defeat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. SPAM!
  miło by było, gdybyś wpadła i skomentowała, bo bardzo zależy mi na szczerych opiniach :)
  Jesteś numerem sześć Eva.Śmiertelnym zagrożeniem dla przestępców. dasz radę temu sprostać?[...] Przeczytaj prywatny dziennik Evy, która w ciągu kilku dni z normalnej nastolatki stała się częścią tajnej organizacji, o której istnieniu nawet nie miała pojęcia. I czy zakocha się w przystojnym czarnookim nieznajomym który skrywa dużo więcej tajemnic niż można było by pomyśleć...?
  http://moj-prywatny-pamietnik.blogspot.com zapraszam do czytania i komentowania

  OdpowiedzUsuń
 31. Zapraszam Na NN
  http://tanczacaaa-bellaijazz.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 32. Bardzo przepraszam za spam, ale chciałabym tylko grzecznie poinformować, że w bloggerskim świecie pojawiła się kolejna osóbka z kolejnym opowiadaniem. Nie uważam się za osobę wybitną, jednak chciałabym się z każdym podzielić swoją historią. Nie jest to zwykłe love-story, ono się wydarzyło naprawdę i cały czas trwa. Dlatego będę zaszczycona, jeśli będziesz razem ze mną czekać na 'niewiadome' przygotowane przez los. 
  Bo miłość czasem boli i nikt tego cierpienia nie ukoi. Ono wybucha w nas niespodziewanie i nic tego pożaru nie jest w stanie ugasić...
  pozar-cierpienia.blogspot.com
  Zapraszam Serdecznie i jeszcze raz przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 33. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Umarliśmy, powstaliśmy i działamy dalej – najlepsze forum literackie po tej stronie Internetów (skromność to tylko jedna z naszych zalet!) – doborowe towarzystwo, przyjazna atmosfera i pisanie, które wszystkich nas tu łączy! Zapraszamy!

  Lorem-ipsum.ugu.pl

  OdpowiedzUsuń
 35. http://he-is-back-tlumaczenie.blogspot.com/

  Co byś zrobiła, gdyby twój były chłopak, który ma na twoim punkcie obsesję wrócił do twojego życia?

  Ostatni raz kiedy go zobaczyłam powiedział: Nie uciekaj ode mnie, ponieważ znajdę cię. Nawet nie próbuj się w kimś
  zakochać, bo nie pozwolę na to, znajdę cię i zabiorę z powrotem do mnie.


  Teraz panikuję, ponieważ on wrócił.

  OdpowiedzUsuń
 36. Alice jest zmuszona do przeprowadzki. Zostawia najlepszych przyjaciół, zostawia swój dom, swoje dotychczasowe życie. Nie chce tego, ale nic nie da sprzeciwianie się bezwzględnemu ojcu.
  Czy odnajdzie się w nowym miejscu? Czy ma szansę na miłość? Czy da radę?

  Zapraszam do siebie :) http://nicniedasiecofnac.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 37. Dystrykt Dwunasty, Pięćdziesiąte Siódme Głodowe Igrzyska. Mieszanka wybuchowa. Forn Crosen, młoda, taka mądra, że aż głupia, wciągająca ludzi w bagno. Martha Donnerie, ukochana wnuczka burmistrza, przeżywa pierwszy bunt i pierwszą miłość. Gareth May, biedny górnik, tak arogancki, że aż uroczy, który uratował brata swojego przyjaciela przed śmiercią na arenie. Raynie Smitcher, która okaże się kimś więcej, niż tylko głupiutką koordynatorką z Kapitolu. I jeszcze Didier Crox, który sprawi, że już nic nie będzie normalne... Nieścisłości jest zbyt dużo, by była to zwykła historia.

  Zapraszam na coveredinsecurity.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 38. Życie nauczyło mnie pokory, pracowitości. Pozory, cholerne pozory potrafią niezwykle zmylić. Słowa to tylko i wyłącznie puste słowa. Liczą się czyny. Czy każdy z nas ma sumienie? Oczywiście. Jednak można nauczyć się nie przejmować nim. Zmieniłam się. Nie jestem taka jak kiedyś. Nie przypuszczałam, że wraz z jego powrotem zaczną się także problemy...
  http://skrzywienie-cienia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. Zapraszam do nowej ocenialni ^^ http://ocenialnia-blogow-gwiazdka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 40. Niedawno zacząłem pisać opowiadanie. Dzieje się w Forks, miasta znanego ze Zmierzchu, jak również pojawiają się wątki z jego bohaterami. Fan Fiction to opowiada o chłopaku, wampirze który ma 544 lata. Poznaje rodzinę Cullen'ów. Dowiaduje się wielu ważnych rzeczy, na przykład jak walczyć z rządzą krwi, która ostatnimi czasu pochłonęła go bez końca. Proszę wejdź na stronę i powiedz co myślisz o moim pomyśle.
  Link do bloga: http://big-bad-vampire-out-here.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 41. Cześć! Zapraszam Cię na mojego bloga - http://temat-do-rozwiniecia.blogspot.com/ "Dla mnie bajki na dobranoc to marzenia, które na pewno się spełnią. Uspakajają, dopingują, pokazują, że warto żyć; nawet jeśli otacza cię tłum ludzi szarych bez światła. Dzięki im idziemy na przód." Serdecznie zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 42. Witam! Zapraszam na mojego bloga http://2-4-you.blogspot.com/. Historia opowiada o Śmierci i duchu, którzy zostali wciągnięci w wir bardzo niebezpiecznych wydarzeń. Czy uda im się przetrwać?

  OdpowiedzUsuń
 43. http://nathalie-rose.blogspot.com/
  to blog, który jest zbiorem moich wszystkich opowiadań :)
  Obecnie piszę historię o bogatej i rozpieszczonej Vanessie, która będąc pod stałą kontrolą rodziców postanawia wyprowadzić się do brata. Pewnego dnia dziewczyna wraz z bratem ma poważny wypadek, który na zawsze zmieni jej życie. Vanessa dowie się, że jej idealna rodzina to tylko pozory. Co zrobi dziewczyna gdy pozna prawdę? Jakie tajemnice ukrywa przed nią rodzina? Jak zareaguje gdy dowie się wszystkich rzeczy o swoim najukochańszym bracie?
  Zapraszam na bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 44. SPAM
  Wewnątrz mnie odbywa się walka. To walka pomiędzy dwoma wilkami.
  Jeden jest zły. Reprezentuje strach, złość, smutek, żal, chciwość, arogancję, użalanie sią nad sobą, poczucie winy, urazę, poczucie niższości, kłamstwa, fałszywą dumę. I EGO
  Drugi jest dobry. Uosabia radość, zadowolenie, zgodę, pokój, miłość, nadzieję, akceptację, chęć zrozumienia, hojność, prawdę, życzliwość, współczucie. I WIARĘ.
  Taka sama walka odbywa się wewnątrz ciebie. I wewnątrz każdej innej osoby. Który wilk wygra? Ten którego karmisz.

  Kiedy sztylet przecina jego skórę, a do twoich uszu dociera jego przeraźliwy krzyk, nie myślisz o tym, że zadałeś komuś ból. Myślisz o tym, że kolejna nadprzyrodzona istota zakończyła swój żywot.
  Jamie jest zwyczajną nastolatką. Teoretycznie. W praktyce jest żywiołową łowczynią, która nie zawaha się zakończyć twój żywot. O ile jesteś istotą nadprzyrodzoną.

  Nocne Szaleństwo

  OdpowiedzUsuń
 45. Zapraszam do przeczytania moich opowiadań. Poniżej zostawiam link do swojej podstrony, gdzie znajdziesz wszystkie moje opowiadania z opisem, dzięki czemu sama będziesz mogła wybrać opowiadanie, które przeczytasz.
  Zachęcam gorąco,
  http://podstrona-roznych-barw.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 46. Zapraszam serdecznie na mojego bloga. Nie jest o wampirach typowo Zmierzchowych, ale o wampirach tak po prostu. Mam nadzieję że wejdziesz i powiedz mi czy ci się podoba czy nie :) Pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń
 47. Dla fanów opowiadań homoerotycznych: www.thebartenderkiss.wordpress.com oraz www.alawcfeo.wordpress.com :)

  OdpowiedzUsuń
 48. Wiedziałam, że wcześniej czy później powrócę do gry. To było kwestią czasu. Oboje zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że kiedyś staniemy naprzeciwko siebie z twarzami uniesionymi do góry. Któreś z nas będzie musiało przegrać. Jednak żadne z nas nie brało tego pod uwagę.
  http://adrenaline-and-risk-my-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 49. [ Uwaga, nadciąga spam ]
  Pewnego burzowego dnia Fioletowy Jednorożec postanowił utworzyć Fioletowy Spis. I teraz coś dla ciebie.
  Serdecznie zapraszam właśnie Ciebie do zapisania swojego bloga u nas! A jeśli poszukujesz czegoś odpowiedniego dla siebie,
  wejdź w nasze skromne progi. Fioletowy Spis zapewni Ci bezpieczeństwo oraz darmową mini reklamę bloga.
  Pozdrawiam, założycielka Spisu,
  Link do spisu : Fioletowy Spis

  OdpowiedzUsuń
 50. Cześć, chciałabym zaprosić Cię do zgłoszenia swojego bloga do katalogu Spisu Opowieści. Możesz tam także znaleźć lekturę dla siebie!

  SPIS-OPOWIESCI.BLOGSPOT.COM

  Bardzo przepraszam za spam.

  OdpowiedzUsuń
 51. Opowiadanie obyczajowe, czasami pojawiają się sceny +18 i one shoty.
  Zapraszam : from-my-sleeve.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 52. Hejoo :)
  [Z góry od razu przepraszam za spam]
  Chciałabym cię zaprosić na mojego bloga. Jest to FanFiction na podstawie Darów Anioła :3
  http://demonica-clary-i-nefilim.blogspot.com/
  Oraz na bloga mojej koleżanki. Jest to FanFiction o Percy' m Jacksonie :)
  http://syn-posejdona.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 53. Świat Rowling w nowym świetle? W niebie wiedzą, jak to wygląda -> http://heaven-knows-niebiosa-wiedza.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 54. "Miłość, sen i śmierć przychodzą pomału, schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj"
  ~Algernon Charles Swinburne

  A-l-i-s-o-n
  To imię budziło postrach oraz podziw w uczniach Rosewood High.
  Gdy Ali ginie, staje się jeszcze bardziej popularna.
  "To nieśmiertelność, suki." -mawiała.
  Jej przyjaciółki nie wiedzą, jak żyć bez "przywódczyni".
  Zaczynają odkrywać same siebie, poznawać się na nowo, stawać na własne nogi.
  Zaginięcie Alison je gubi. Pozostawia wiele pytań i sekretów.
  Na własną rękę, starają się rozwiązać tajemnicę zniknięcia przyjaciółki.
  Nagle.
  Ich życie zmienia się o 180 stopni.
  Zaczynają dostawać groźby.
  Zaczynają być szantażowane.
  Zaczyna się...
  koszmar.

  A

  ZAPRASZAMY CIĘ NA FANFICTION NA PODSTAWIE SERIALU I KSIĄŻKI "PRETTY LITTLE LIARS"
  http://mixmiu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. "Chodzi o to, że ona ma dziewiętnaście lat, ale zachowuje się jak dziecko. Wszędzie jej pełno, a po chwili zamyka się w sobie. Raz podskakuje, raz płacze, czasem za głośno krzyczy. Jest nieznośna, leniwa, a mama chciałaby, żeby pracowała w banku. Nie. Ma. Szans. Ma "ambitniejsze" plany. Szkoda byłoby, gdyby coś stanęło jej na drodze..."

  http://noc-zawsze-jest-mloda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 56. Jest to historia osnuta tajemnicą. Pełną pożądania, miłości i nienawiści. Młoda dziewczyna Caroline Forbes wyjeżdża na studia do mrocznego Dark Hill ,które wydawać by się mogło, że jest najspokojniejszym miejscem na świecie. A przynajmniej takie było dopóki nie zawitali tam Pierwotni.Hybrydy, wampiry, czarownice. Co jeszcze pojawi się w tym niezwykłym mieście?Oraz kim okaże się nowy nauczyciel Historii sztuki? Tymczasem osoba, która kiedyś była dla niej niemal najbliższą osobą na świecie teraz usiłuje ją zabić .Zapewne już dawno by nie żyła gdyby nie ratunek króla nocy. Czy nienawiść zamieni się w miłość? Oraz czy wszyscy ujdą z życiem? Przekonajcie się sami.
  Zapraszam na wciągającą historię Klaroline z Pamiętników Wampirów :D

  http://klaroline-na-zawsze-razem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 57. Zapraszam Cię do nowo otwartej szabloniarni! :)
  bajkowe-szablony.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 58. Oczami Belli_
  - Cholera jasna, gdzie ona jest? - krzyczałam. Edward właśnie wrócił z poszukiwań.
  - Nie ma jej u Charliego i w najbliższej okolicy... - powiedział zmartwiony.
  - Mówiła, że idzie ulepić bałwana, a nim się spostrzegłam już jej nie było... Edward... - martwiłam się o moja Ness. - Gdzie jest nasza córka? Gdzie jest Renesmee?!
  - Wataha też jej nie widziała. Szukają jeszcze Quila. Nie było go z resztą przez ostatnie 3 godziny. Może coś widział... - powiedział równie zmartwiony Jake.
  - Carlisle mówi, że nie ma jej śladu również w Seattle.. - powiedziała cicho Veronica. - Idą dalej.
  Zapraszam. wiecznieszczesliwichcielibysmy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 59. 1753 rok. Złoty rok dla piratów. Kompanie brytyjskie i hiszpańskie dzielnie walczą z piratami. Ci jednak nic sobie nie robią z groźby stryczka. Jednym z najsilniejszych pirackich statków dowodzą trojaczki, siostry Rodriguez. Gdy Sao Feng zbiera V Trybunał Braci, trojaczki postanawiają nie czekać, lecz ruszyć, by pokazać staremu Trybunałowi, że czas na zmiany. Ale i stary i nie taki poczciwy Jack Sparrow nie próżnuje. Ma już swoją Perłę, co uważa za szczyt szczęścia, jednak gdy wpada w kolejne kłopoty, musi on zawiązać sojusz z kapitanem Latającego Holendra, którego wcześniej zdradził. Tylko, czy William Turner mu pomoże? I co z kłopotami Jacka mają wspólnego siostry Rodriguez?
  http://wladcy-siedmiu-morz.blogspot.com
  Zajrzysz?

  OdpowiedzUsuń
 60. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...

  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...

  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  [ http://melodie-serc.blogspot.com/ ]

  OdpowiedzUsuń
 61. Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 62. Adres : http://taniec-z-wampirem.blogspot.com
  Opis: Wojna między ludźmi a wampirami przestaje być tylko mitem. Młoda studentka dziennikarstwa trafia w sam środek walki w której biorą również udział wilkołaki i wiele innych stworzeń o których dziewczyna jedynie czytała. Wampiry chcą stać się siłą rządzącą i hodować ludzi jak zwierzęta na pokarm. Dzieci nocy pod przywództwem Anabell wychodzą z mroku...
  Zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 63. Witaj,
  Chciałabym Cię zaprosić na opowiadanie, które niedawno powstało w mojej głowie. Nie przygotowałam żadnego opisu, ponieważ jestem zdania, że treść opowiadań powinna siebie sama wybronić. Zatem serdecznie zapraszam do siebie. Będzie mi bardzo miło, jeśli zajrzysz i zostaniesz z moimi bohaterami na dłużej.
  Pozdrawiam gorąco,
  http://cienie-prawdy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. Zapraszam do dołączenia do spisu fanfiction. http://polecane-fanfiction.blogspot.com/
  Pozdrawiam :D
  Emily Scott.

  OdpowiedzUsuń
 65. Twój blog jest o wampirach? Jeśli tak, to zgłoś się do nas! Zapraszam :)
  http://katalog-opowiadan-o-wampirach.blogspot.com

  Pozdrawiam,
  Zakręcona

  OdpowiedzUsuń
 66. Zapraszam serdecznie na opowiadanie pt. 'W co ty grasz? - zapytali jednocześnie.'
  http://but-i-still-dont-understand.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 67. Masz wybór, żyjesz przestrzegając reguły albo jesteś buntownikiem.
  Jeśli twoje oczy są szare, jesteś przegranym,
  zielone, pomyśl że mogło być gorzej,
  czarne, nie popełniaj błędu, bo znikniesz,
  brązowe, nie narzekaj,
  niebieskie, los ci sprzyjał,
  złote, ciesz się.
  Gdy słyszysz jak do ciebie strzelają, biegnij i nie odwracaj się. Wszystko zależy od tego czy się nie potkniesz.

  http://only-one-is-brave.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 68. Witam ! Katalog Opowiadań o Wampirach ogłasza konkurs na opowiadanie! Na czym on polega? To proste! Musisz napisać opowiadanie, które będzie zawierało w sobie wątek tajemniczej zbrodni. Piszesz bloga, jesteś twórcą, a więc jesteś do tego zadania najlepsza! Co jest nagrodą? Reklama Twojego bloga na naszym Katalogu, a oprócz tego, jeśli wyrazisz taką chęć, zwiastun wykonany przeze mnie! Moje prace możesz obejrzeć na zwiastunowa-wyspa.blogspot.com pod pseudonimem Dora.
  Aby wziąć udział w konkursie kliknij w poniższy link i postępuj zgodnie z poleceniami !
  http://wampirza-czy-czlowiecza-zbrodnia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 69. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 70. Witam :)
  Serdecznie zapraszam na mojego bloga - www.miastonieskonczonosci.pl
  Opis: Caroline powraca do rodzinnego miasteczka po półtora roku nieobecności. Dziewczyna orientuje się, że wiele zmieniło się od jej wyjazdu, a spokojne Infinityville nie jest już tak bezpieczne jak kiedyś. Tajemnice, które jej przyjaciele przed nią mieli, wychodzą na światło dzienne, a Caroline może zapomnieć o pomyśle, by wszystko było takie jak przedtem. W dodatku dziewczyna znajdzie się w bardzo niefortunnej sytuacji, która doprowadzi do ściągnięcia na siebie ogromnego niebezpieczeństwa. Jakby tego było mało, wpadnie w oko bardzo przystojnemu wampirowi, znanemu ze swojej bezlitosności i potęgi.

  OdpowiedzUsuń
 71. [SPAM]
  Grace Carter boi się wszystkiego, co może być dla niej niebezpieczne. Ma dwie przyjaciółki i to jej wystarcza. Lecz co będzie, gdy zostaną rozdzielone? Jej przeznaczenie zdaje się gonić ją, choć próbuje od niego uciec. Jak zareaguje na to, kim jest naprawdę?
  Sophie Wright została wytypowana do wymiany uczniowskiej z liceum Rooselvet. Musiała zostawić za sobą wiele, lecz to nie wystarcza. Gdy pozna prawdę o tajemniczej szkole, będzie musiała podjąć decyzję, po której stronie chce walczyć.
  Sharon Reiter od dawna skrywa swoją własną tajemnicę. Nikt nie może się o niej dowiedzieć. Po odejściu Sophie, ona również musi zniknąć.
  Czy przyjaźń przetrwa wszelkie podziały i rozłąki? Czy mrok, który czai się za rogiem, będzie mógł zniszczyć to, co dziewczyny budowały tak długo? Czy magia istnieje naprawdę?
  https://wyjaca-do-ksiezyca.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 72. Akcja opowiadanie dzieje się kilka lat po tym jak Volturi postanowili wyeliminować córkę Belli oraz Edwarda. Rodzina Cullen nadal żyje w Forks ciesząc się spokojnym życiem. Wydaje się, że już nic nie będzie w stanie skłócić ich błogiego spokoju. Jednak niezrozumiałe wizje Alice oraz nagłe pojawienie się nieznanej nikomu wilkołaczycy niepokoją wampirzą rodzinę. Z czasem okazuje się, że legendy o tajemniczej i do tej pory nikomu nieznanej Avalon są prawdziwe, a rodzina Cullen'ów jest w niebezpieczeństwie. Do czego się posuną, aby ratować swoich najbliższych?

  http://different-story-of-twilight.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń